قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت دیفاکتو 2019
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی سایت دیفاکتو 2019 به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به سایت دیفاکتو 2019 هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری سایت دیفاکتو 2019 و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت دیفاکتو 2019 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت دیفاکتو 2019 است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیفاکتو 2019 از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.
قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های سایت دیفاکتو 2019 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های ‌ سایت دیفاکتو 2019 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ‌ سایت دیفاکتو 2019 اقدام نماید.

‌ سایت دیفاکتو 2019 با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ‌ سایت دیفاکتو 2019 جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ‌ سایت دیفاکتو 2019 تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

 

اطلاعات تماس کسب و کار

تلفن ثابت: 04137410420

پست الکترونیکی: info@hamechiinjast.com

شهر کسب و کار: مراغه

کدپستی: 5513933111

مدیریت اکبر فری

آدرس کسب و کار شهرک سهند، کوچه ۱۰ متری دوم، پلاک ۱۰